RC-02W100JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-02W100JT
JLCPCB Part #
C258111
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS