MPC22163-130-T
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPC22163-130-T
JLCPCB Part #
C23282179
Package
LGA-72(10x9)
Description
130A 2 4V~16V Buck Buck Built-in Yes LGA-72(10x9) DC-DC Converters ROHS