SN460401N/16
Extended
Manufacturer
ARKLED(Wuxi ARK Tech Elec)
MFR.Part #
SN460401N/16
JLCPCB Part #
C252213
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 16mm 2 2 20.1mm 2V 50mW 7 Segment 7mm Common Cathode Red 插件 LED Segment Displays ROHS