6BS24000F20UCG
MFR.Part #
6BS24000F20UCG
JLCPCB Part #
C252299
Description
-40℃~+85℃ 20pF 24MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS