6BS16000F20UCG
MFR.Part #
6BS16000F20UCG
JLCPCB Part #
C252297
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS