6BS04000F20UCG
Extended
Manufacturer
SJK(SHENZHEN CRYSTAL TECH)
MFR.Part #
6BS04000F20UCG
JLCPCB Part #
C252282
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 20pF 4MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS