HF102F-12VDC
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF102F-12VDC
JLCPCB Part #
C250652
Package
插件,30.5x16mm
Description
-25℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 12V 20A@250VAC 20ms 250V@AC 25A 4 640Ω 900mW AgCdO Non-Polarized - Single Coil 插件,30.5x16mm Power Relays ROHS