A08B1D331KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
A08B1D331KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249243
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 330pF 4.5mm 6kV 7mm Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS