T14F1D103MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
T14F1D103MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249236
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10nF 13mm 3.5mm 4kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS