S07B1E471KN0B0S0N0
MFR.Part #
S07B1E471KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249175
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.5mm 3kV 470pF 6mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS