R10E1B472MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R10E1B472MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249171
Package
Plugin,P=5mm
Description
10mm 2kV 3mm 4.7nF 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS