R08E1B222MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R08E1B222MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249168
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2nF 2kV 3mm 5mm 8mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS