R06B1B221KN0B0S0N0
MFR.Part #
R06B1B221KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249163
Package
Plugin,P=5mm
Description
220pF 2kV 3mm 5mm 6mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS