F0500WR-S-30PNLNG1GT0R
MFR.Part #
F0500WR-S-30PNLNG1GT0R
JLCPCB Part #
C247883
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 30P 500mA 50V Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS