0805W4J022LT5E
MFR.Part #
0805W4J022LT5E
JLCPCB Part #
C247595
Description
-55℃~+155℃ 150V 22mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS