0805W8F332KT5E
MFR.Part #
0805W8F332KT5E
JLCPCB Part #
C247095
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS