0201WMF1151TCE
MFR.Part #
0201WMF1151TCE
JLCPCB Part #
C247007
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS