0201WMF1372TCE
- MFR.Part #
- 0201WMF1372TCE
- JLCPCB Part #
- C246992
- Description
- -55℃~+155℃ 13.7kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS