0201WMF1472TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0201WMF1472TCE
JLCPCB Part #
C246989
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS