0201WMF160JTCE
MFR.Part #
0201WMF160JTCE
JLCPCB Part #
C246978
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS