0201WMF432JTCE
MFR.Part #
0201WMF432JTCE
JLCPCB Part #
C246915
Description
-55℃~+155℃ 25V 43.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS