0201WMF5100TEE
MFR.Part #
0201WMF5100TEE
JLCPCB Part #
C246901
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS