0201WMF6040TCE
- MFR.Part #
- 0201WMF6040TCE
- JLCPCB Part #
- C246889
- Description
- -55℃~+155℃ 25V 50mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS