0201WMF6492TCE
MFR.Part #
0201WMF6492TCE
JLCPCB Part #
C246882
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS