0201WMJ0162TCE
MFR.Part #
0201WMJ0162TCE
JLCPCB Part #
C246821
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS