MD60U16D1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD60U16D1
JLCPCB Part #
C22468422
Package
D1
Description
-40℃~+150℃ 1.15kA 1.45V@200A 1.6kV 5mA 60A D1 Diodes - General Purpose ROHS