MD280S18M3
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD280S18M3
JLCPCB Part #
C22468412
Package
M3
Description
-40℃~+150℃ 1.42V@280A 1.8kV 2.55kA 280A 500uA Three-Phase Rectifier M3 Bridge Rectifiers ROHS