MF300U06F6
MFR.Part #
MF300U06F6
JLCPCB Part #
C22468393
Package
F6
Description
-40℃~+150℃ 1.15V@300A 1136W 145ns 300A 4kA 500uA 600V F6 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS