SMTC303020-4R7MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMTC303020-4R7MT
JLCPCB Part #
C22463873
Package
SMD,3x3mm
Description
3.8A 4.7uH 4A 60mΩ Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS