IQD020N10NM5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IQD020N10NM5ATMA1
JLCPCB Part #
C22462713
Package
TSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.3nF 100V 134nC@10V 2.05mΩ@10V 276A 3.8V 333W 74pF 9.5nF N-Channel TSON-8 MOSFETs ROHS