BRCS150N10SDP
MFR.Part #
BRCS150N10SDP
JLCPCB Part #
C22449031
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.14nF 100V 15mΩ@10V 2.5V@250uA 32.5nC@10V 55A 600pF 60pF 73W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS