BRCS700P10DP
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
BRCS700P10DP
JLCPCB Part #
C22449016
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 14A 2.5V@250uA 2.82nF 30W 5.9nC@10V 670pF 67mΩ@10V 840pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS