BRCS010N04SZC
MFR.Part #
BRCS010N04SZC
JLCPCB Part #
C22448994
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.86nF 100A 114W 135pF 2V@250uA 2mΩ@4.5V 40V 5.8nF 70nC@10V N-Channel PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS