BRCS010N03SZC
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
BRCS010N03SZC
JLCPCB Part #
C22448992
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6mΩ@4.5V 107nC@10V 110pF 2.555nF 2.5V@250uA 208W 30V 370A 7.4nF N-Channel PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS