50ME1000AX
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
50ME1000AX
JLCPCB Part #
C242078
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 25mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS