35HEPZ220MT
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
35HEPZ220MT
JLCPCB Part #
C242064
Package
Plugin,D10xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 11.5mm 220uF 3000hrs@125℃ 35V 5mm ±20% 插件,D10xL11.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS