35CE220LX
MFR.Part #
35CE220LX
JLCPCB Part #
C242057
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS