35CE220AX
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
35CE220AX
JLCPCB Part #
C242056
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS