25ME3300AX
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
25ME3300AX
JLCPCB Part #
C242046
Package
Plugin,D16xL35mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 18mΩ@100kHz 2.55A 25V 3300uF 35mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS