KH-1.27FH-2X15P-H4.3-SMT
MFR.Part #
KH-1.27FH-2X15P-H4.3-SMT
JLCPCB Part #
C22440869
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2x15P 30P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS