KH-2FH-2X16P-H4.3-SMT
MFR.Part #
KH-2FH-2X16P-H4.3-SMT
JLCPCB Part #
C22440860
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2mm 2x16P 32P 4.3mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2mm Female Headers ROHS