25CE100FS
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
25CE100FS
JLCPCB Part #
C242035
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 25V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS