16CE680KX
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
16CE680KX
JLCPCB Part #
C242027
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 680uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS