LM2575HVT-3.3G
Extended
Manufacturer
HANSCHIP semiconductor
MFR.Part #
LM2575HVT-3.3G
JLCPCB Part #
C22439335
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 2A 3.3V 4V~55V 50uA 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS