LM2575HVS-12RG
Extended
Manufacturer
HANSCHIP semiconductor
MFR.Part #
LM2575HVS-12RG
JLCPCB Part #
C22439324
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 12V 15V~55V 2A 50uA 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS