1TS005F-2600-5000A2-CT
MFR.Part #
1TS005F-2600-5000A2-CT
JLCPCB Part #
C22439236
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.6N 50mA 5mm 6mm 6mm No Round Button SMD(SMT) Tab Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS