Q12B3D102KA5B0N0N0
MFR.Part #
Q12B3D102KA5B0N0N0
JLCPCB Part #
C22437652
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 500V Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS