Q12B1D102KN0B0N0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Q12B1D102KN0B0N0N0
JLCPCB Part #
C22437651
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 500V Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS