Q11F1D332MQ0T0N0P0
MFR.Part #
Q11F1D332MQ0T0N0P0
JLCPCB Part #
C22437649
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 500V Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS