G14F1D103MN0B0H0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G14F1D103MN0B0H0N0
JLCPCB Part #
C22437607
Package
Plugin,P=10mm
Description
10nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS